ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

Edukacja seksualna a... szczęśliwe społeczeństwo

Autor: Tosia

Jakoś sporo ostatnio kręci się wokół mnie polityki. Tak, jasne, już od dawna wpływa na moje życie i budzi różne trudne emocje. Ale dotychczas dotyczyło mnie to w takim samym stopniu jak większość innych osób, mieszkających w tym samym kraju co ja.

A ostatnio polityka jakoś zbliżyła się do tego profilu. Różne rozmowy, na które jestem zapraszana, wychodzą coraz częściej właśnie z politycznych tematów. A ja dotychczas starałam się ich unikać.

Trochę się tego tematu obawiam, bo nie chcę mieć problemów. Trochę mam poczucie, że za mało wiem. Ale też jest to świadoma decyzja, żeby swoje zasoby przeznaczać na działalność edukacyjną, bo w tym się najlepiej czuję. I żeby swoje siły przeznaczać na tworzenie czegoś pozytywnego, zamiast np. na krytykowanie.

Czy krytykuję krytykujących? Nie! Gdy każda osoba zajmie się tym, do czego ma najwięcej serca, to będziemy sobie razem powoli szli w kierunku lepszego świata.

Ale dwa dni temu w czasie wywiadu dla telewizji studenckiej UJOT TV padło na koniec takie piękne, niezapowiedziane pytanie. A mi wyszła taka odpowiedź, która zaskoczyła mnie samą. Więc postanowiłam się nią z Wami podzielić. No i jakoś tak polityka do mnie dotarła.

Cały wywiad, który przeprowadziła Paulina Kucharska, do znalezienia na profilu: UJOT TV

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu