ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

Fizjoterapia uroginekologiczna

Autor: Tosia

Fi-zjo-te-ra-pia u-ro-gi-ne-ko-lo-gicz-na.

Tak, ja też uważam, że to przesada, żeby wymyślać na coś nazwę, która ma trzynaście sylab. Ale nic nie poradzę, ja jej nie wymyślałam. Ani Ula, która prowadzi profil @moje_cialo

Za to dziś chcemy was przekonać, że warto się tych sylab nauczyć.

Fizjoterapia uroginekologiczna to dziedzina, o której mówi się coraz więcej, lecz wciąż wiele osób nie wie o jej istnieniu. A nie przesadzę, jeśli powiem, że czasem ratuje życie. Bo ból i inne dolegliwości potrafią czasem bardzo je uprzykrzać.

Bardzo chciałam przyczynić się do tego, żeby wiedza na ten temat była coraz powszechniejsza. Dlatego zaprosiłam Ulę do wspólnego posta, zadałam jej kilka pytań i dzielimy się z Wami jej odpowiedziami. Mamy nadzieję, że ten post wyjdzie też poza nasze bańki informacyjne!

Nie obawiajcie się korzystać z wiedzy i doświadczenia tych specjalistów_ek! Mówcie bliskim osobom, które narzekają na dolegliwości związane z okolicą miednicy o tym, że istnieje dziedzina medycyny, która może im pomóc!

Bolesne miesiączki, dolegliwości ciążowe i poporodowe, problemy z nietrzymaniem moczu, trudności związane z brakiem satysfakcji se*sualnej to naprawdę częste sytuacje. I nadal ogromne tabu. A o życie bez nich warto zadbać.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu