ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

Jak zmienić swój sposób myślenia?

Autor: Tosia

Na ten cytat z pierwszej grafiki natrafiłam w wywiadzie z autorem cytowanej książki. Zapisałam sobie go kilka dni temu i dziś mi bardzo pasuje jako takie post scriptum do posta o toksycznych relacjach, który najwyraźniej był dla Was ważny, bo miał większy zasięg niż zazwyczaj. Dziękuję za wszystkie udostępnienia i wiadomości!

Mam nadzieję, że tamto krótkie wyjaśnienie tego, czym się charakteryzują toksyczne relacje, sprawi, że coraz rzadziej będziemy słyszeć obwinianie kogoś o to, że "nie było tak źle, skoro nie odszedł_eszła wcześniej".

Właśnie dokładnie dlatego, że było aż tak źle, to tak trudno było odejść.

A to wychodzenie z własnej głowy kojarzy mi się z różnymi bieżącymi tematami... Nie da się z niej nigdy do końca wyjść. Ale można ją otworzyć na drugiego, innego człowieka. Róbmy to. A, do tego jeszcze nie można zakładać jego_j złych intencji. A do tego chyba trzeba być jakoś mniej więcej poukładanym_ą z samym_ą sobą. Ech, czyli trudne. Ale dziś mam dzień pełen wdzięczności i jestem też wdzięczna za wszystkich Was, którzy_e rozwijacie się tutaj i otwieracie na innych i siebie. Dziękuję tym, co od dawna i zapraszam na tę podróż tych, co od niedawna.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu