ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

O prawie aborcyjnym w Polsce

Autor: Tosia

Na wiele trudnych rzeczy nie mam teraz wpływu. Jest to dosyć frustrujące. Nie mam też wpływu na to, czy pojutrze Trybunał Konstytucyjny wykreśli najczęstszy powód legalnych aborcji z ustawy, czy nie (EDIT: tekst był pisany wcześniej, a 22.10.2010 wykreślił).

Ale mogę napisać post, bo wydaje mi się, że na moim profilu są osoby o różnych poglądach. I jeśli się ze mną nie zgadzasz - to ok. Jeśli tylko będę miała wrażenie, że czegoś chcesz się dowiedzieć, będę odpisywać jak tylko będę miała czas i siłę.

A jeśli się ze mną zgadzasz, to możesz puścić to dalej, żeby trafiło do kolejnych osób. Niech się to nie dzieje po cichu.

To jest troska o mniej uprzywilejowane osoby. Bo przecież można wyjechać za granicę albo zamówić tabletki, prawda? Ale niektórzy_e o tym nie wiedzą, nie mają pieniędzy, nie mają z kim zostawić dzieci, nie mogą opuścić kilku dni w pracy, boją się.

Według różnych sondaży ponad trzy czwarte Polaków_ek jest przeciwna zaostrzeniu prawa aborcyjnego. A już mamy jedno z najostrzejszych. Więc #powiedzkomuś co się dzieje. Bo to jest #wyroknakobiety i osoby z macicami.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu