ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

O wyborach i sytuacjach okołorodzicielskich...

Autor: Tosia

W społeczeństwie, w którym żyjemy, jest jeden domyślny scenariusz życia. Szkoła, praca, ślub, dwoje dzieci, potem długo nic, emerytura i wnuki. Niektórym to pasuje. Niektórzy tak nie chcą. A niektórym się inaczej dzieje.

Niedawny post o zachowaniu w ciążę otworzył w kilku osobach różne skojarzenia i doświadczenia. I dlatego dziś rozwijam ten temat.

Te wszystkie zdania to tak na wypadek, gdyby nikt wam tego wcześniej nie powiedział. Zarówno do tych, którzy tego doświadczyli, jak i do tych, którzy nie. To się dzieje gdzieś obok was. I te osoby nie potrzebują szukania winy. Pytajcie, czego potrzebują.

Na pewno nie wpisałam tu wszystkich sytuacji, chyba by się nie dało. Przytulam wszystkie osoby, którym trudno z tymi doświadczeniami. I trzymam za Was kciuki w nowym roku i w ogóle.

I polecam miejsca na Instagramie, które pozwalają odetchnąć z ulgą i poczuć, że się nie jest samej_mu w rodzicielskich trudnościach: mataja.pl, @zuza.skrzynska na Instagramie, Blog Ojciec

Polecajcie kolejne!

P.S. Polecam też materiał przygotowany przez Hellozdrowie.pl, można wyszukać: Krótka instrukcja: o poronieniu. Zarówno dla osób po doświadczeniu poronienia, jak i dla bliskich.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu