ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

Pełnosprawni w miłości

Autor: Tosia

Tydzień temu poziom świadomości tego, że osoby z niepełnosprawnością mają se*sualność, są partnerami_kami czy tworzą związki wzrósł rekordowo. A to za sprawą odważnego i pięknego zdjęcia Wojtka @lifeonwhlz i Agaty @agusatwa opublikowanego w Tygodniku Powszechnym (jeśli nie wiecie, o czym mowa, to lećcie na profile Wojtka i Agaty na Instagramie).

A dziś dzieje się kolejny krok, ponieważ Fundacja Avalon w ramach swojego projektu Sekson rozpoczyna kampanię "Pełnosprawni w miłości". Koniecznie zobaczcie przepiękny spot, w którym wystąpiły trzy osoby z niepełnosprawnością ruchową oraz ich partnerzy, partnerki, przyjaciele i dzieci. O to chodzi w tej kampanii - żeby pokazywać codzienne życie osób z niepełnosprawnościami. Osób, które żyją obok nas.

Nie będę ściemniać, że jestem specjalistką konkretnie w tym temacie, bo nie jestem. Znam się na se*sualności w ogóle i trochę znam temat niepełnosprawności od strony edukacji antydyskryminacyjnej. Więc z radością przygotowałam dla Was post przy wsparciu osób z Fundacji Avalon. I skoro mam okazję wykorzystać moje zasięgi w słusznej sprawie, to chcę to robić. Ale to ostatecznie Wy decydujecie, co pójdzie w świat, więc dajcie proszę znać temu kawałkowi świata, który jest na FB, że osoby z niepełnosprawnościami czują, kochają (się) i wychowują 💛💪

A potem można wracać do pierogów i od jutra wypatrywać tej kampanii w telewizji!

#żyjemywpełni#pełnosprawniwmiłości

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu