ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

"Rety, powinnam o tym post zrobić! O tym się w ogóle nie mówi!"

Autor: Tosia

Prowadzę sobie wczoraj lekcję. Gadam, no niestety, gadam za dużo, powinnam aktywizować, staram się aktywizować, na onlajnach trudno, ale w tym semestrze nawet serio gadamy, wiadomo, z kilkoma osobami, ale w sumie w realu też tak jest, może nie aż tak, ale też, więc niech będzie, no ale i tak są takie fragmenty, że gadam, bo kurczę, coś tam wiem i chętnie powiem, bo może się komuś przyda, no więc gadam i nagle mówię: "Rety, powinnam o tym post zrobić! O tym się w ogóle nie mówi!".

No i jest post. Jeszcze nie spotkałam nikogo, kto by tak nie miał. Więc dajcie znać, czy tak mieliście_ałyście, czy nie. Przychodzą mi do głowy dwa powody, dla których tak jest, że taka myśl się pojawia.

Jeden taki, że myślimy sobie czasem, że ja po prostu już nie będę umiał_a kogoś tak pokochać. No nie da się. Już nie mam na to miejsca w sercu, zajęte, skończyło się, nie ma, null. Nie da się już drugi raz tak kochać.

A drugi taki powód, że sobie czasem myślimy, że to nawet tak organizacyjnie, to już się nie da nikogo poznać. No tyle osób już pozajmowanych, a ja już mam tyle lat. A poza tym niby gdzie i jak. I żeby było jasne, tak myślą także nastolatki i ludzie tak myśleli także przed pandemią.

No więc jeśli to o Tobie, to chcę Ci powiedzieć dwie rzeczy. To normalne, że tak myślisz i dużo osób też tak myśli lub myślało. No a po drugie, myślisz tak teraz, ale za jakiś czas będziesz myśleć inaczej.

A niezależnie od tego, czy tak masz/miałeś_aś, to chcę Ci powiedzieć, że da się kochać kilka razy i większość ludzi tego doświadcza. To, że z kimś już nie jesteś, to nie znaczy, że to nie było prawdziwe. I nie trzeba tego porównywać czy oceniać, co większe, co mniejsze, co prawdziwsze. Każde uczucie może być silne i prawdziwe.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu