ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

Stres przedmaturalny + mini e-book!

Autor: Tosia

Do matury zostały już tylko dwa miesiące, co zmotywowało mnie do podzielenia się z Wami czymś innym niż zwykle i nie tylko dla maturzystów_ek, bo większość punktów dotyczy wszelkich wystąpień czy egzaminów.

Skąd u mnie taki temat?

Gdy miałam wybrać temat mojej pracy magisterskiej (czyli już dobrych kilka lat temu...), udało mi się połączyć moje dwie ulubione (wtedy) dziedziny – muzykę i psychologię. Zorganizowałam warsztaty radzenia sobie z tremą dla uczniów szkół muzycznych, zbadałam ich skuteczność i napisałam o tym pracę. Spodobało mi się to tak bardzo, że robiłam to potem także dla innych grup i w sumie kilka lat intensywnie zajmowałam się tremą. A, no i wyszło też, że te warsztaty pomagają 😉

Teraz już prawie nie zajmuję się tym tematem, ale co wiem i czego doświadczyłam, to moje. A właśnie nie chcę, żeby było tylko moje! Dlatego pracując w szkole, postanowiłam przerobić poradnik, który rozdawałam na zakończenie warsztatów tak, żeby mogły z tego skorzystać osoby podchodzące do matury. Bo to przecież też stres przed „wystąpieniem”.

W mojej szkole najpierw robię przynajmniej trzy lekcje na ten temat. Ale tutaj nie mamy takiej możliwości, niech Wam się przydają same literki.

Poradnik jest naprawdę mini. 6 stron tekstu i to w punktach. Podstawy jakieś są, ale żadnych przydługich wstępów teoretycznych o ewolucyjnych podstawach stresu. To też może być ciekawe i przydatne, ale tu macie skondensowaną pigułkę.E-book jest za darmo, do użytku osobistego. Jeśli chcesz mi podziękować, udostępnij informację o nim. Jeśli czujesz, że chcesz wesprzeć moją działalność - można to zrobić na Patronite. Dzielcie się tym postem śmiało, żeby jak najwięcej osób skorzystało 🙂 Dajcie znać, czy coś Wam się z tego przydaje. No i powodzenia w maju, będę trzymać kciuki siedząc w jednej z komisji 😊

A tu jeszcze skrót:

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu