ZAMKNIJ
Wpisz słowo, którego szukasz w polu poniżej, a następnie kliknij "szukaj".
Kategoria wpisu:

Wycofana reklama tamponów

Autor: Tosia

Wiecie, że w Irlandii wycofano reklamę tamponów? Pomyślmy, co mogło być nieodpowiedniego w reklamie tamponów?

Może z jakiejś kobiety bryzgała krew na prawo i lewo, więc ludzie byli oburzeni okrucieństwem takiego widoku? Nie...

A może w ogóle pokazali czerwoną krew??? Nie tym razem, ale mam nadzieję, że jak w ogóle będą chcieli pokazać coś na tamponie czy podpasce, to użyją niebieskiego koloru - w końcu taka jest TRADYCJA tych reklam (sarkazm).

No to nie wiem, może dziewczyna używająca tamponów powiedziała, że jest lesbijką? Albo ktoś zapytał ją: "A co, jak ten tampon przerwie Twoją błonę dziewiczą?", a ona odpowiedziała "No i?". Też nie. Tak, już dwa razy zapowiadałam post o błonie dziewiczej, teraz jest trzeci. Napiszę, obiecuję!

Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Uwaga, odpowiedź: na reklamie pani powiedziała, że tampon trzeba wkładać tak głęboko do pochwy, żeby go nie było czuć. I że oni mają taki fajny aplikator, który to uławia.

No mnie w tym oburza tylko to, że aplikatory są bardzo nieekologiczne. Ale oczywiście, jak ktoś potrzebuje, zwłaszcza na początek przygody z tamponami, to niech używa, wiadomo.

No więc taka informacja według niektórych odbiorców jest zbyt dosłowna, atakująca, wulgarna, obrzydliwa, upokarzająca, ordynarna, niesmaczna, nieodpowiednia dla dzieci i... zawiera podtekst seksualny. Dzieci mogą zacząć zadawać pytania, a młode dziewczyny mogą czuć się zawstydzone wobec brata czy ojca.

Uff, jak dobrze, że zakazali tej reklamy, bo jeszcze by się ktoś dowiedział, że przyszedł na świat przez pochwę.

Ajajaj. Zamawiam edukację seksualną, dużą porcję. Na cały świat. Bezglutenową.

Link do reklamy.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ RÓWNIEŻ

Tu mnie znajdziesz:

crossmenu